Lüks denizcilikte ilk limanınız

Benmar dünyası, dünyanın en kaliteli yat üreticileri ve çözüm ortaklarıyla birinci ve ikinci el satış, satın alma, kiralama, pazarlama, anket, transfer, yat yönetimi ve inşası konularında uzmanlaşmış lüks yatçılık faaliyetleri sunuyor. İster yeni bir süperyatçılık ister kendi markasını satmaya istekli olun, Benmar Denizcilik, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Avrupa'da bulunan çözüm ortaklarıyla sizi son derece mutlu olmanızı sağlayacak nihai ürünü verir.

YAT İMALATI

Bir yat inşa etmek nihai zevke ulaşmak için kaliteyi gerektirir ve bu deneyim zor olabilir. Benmar'da, bu tecrübenin skandal haline gelmediğinden emin olmalıyız. Yıllar boyunca biriken bilgilerimizden faydalanarak anlaşmaları kolay ve sorunsuz yapmanızı öneririz. En kaliteli ve en büyük yat yapımı ortağımız Mengi Yay Yachts ile çalışarak, yatınızın tam olarak programınıza ve şartnamelere göre inşa edildiğinden emin olun

2. EL YATLAR

Benmar, 10-50 metre arasında lüks yatların satışı konusunda en geniş yelpazesidir. Yalnızca Benmar satılan yatın pahalı ve geri dönülmez bir sorun oluşturmadığından emin olmak için size en verimli ve yüksek kaliteli yatı teklif ederiz. Benmar'ın gerçek avantajı, ekibimizin uzman uzmanlığında yatmaktadır, her yıl yüzlerce yatı görüyor, ancak müşteri memnuniyetini artırmak için yalnızca sınırlı sayıda yatla çalışıyor ve satılıyor.

YENİ YAT SATIN AL

Benmar'da bu kelimeye inanmıyoruz: "Acele Rizzardi Yachts'la atık yapar". Zaten inşa edilmiş yata sahip olmaya isteklisin, sorun değil. Rizzardi Yachts'ın Türkiye distribütörü olarak, gerçek bir İtalyan Yat deneyimine sahip olduğunuzdan emin oluyoruz. Yatçılık sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesi ve yüzlerce lansmanı ile edinilen en iyi insanlarla çalışarak güvenli ve sağlam bir markete sahip olmak hizmetlerimizin kalitesini garanti eder.

YAT KİRALAMA

Kiralık servisimiz Türkiye, İstanbul'un en kalabalık ve güzel şehrindedir. 19m'lik motor yat "Carpe Diem", macera gezisi dolu olduğundan emin olmanızı sağlar. İster evlilik önerisi, ister İstanbul boğazı ve adaları gezisi, ister iş toplantıları isterse de ailesi ile kaliteli zaman geçirmek için gerçek adrestesiniz. Müşterilerimize en geniş özelleştirme ve fırsatlar sunuyoruz.

Rotanızı lüks fırsatlarımız ve kaliteli yatlarımız ile özgürlüğe çevirin

SERVİSLERİMİZ

1/1

Refit

Yönetim

Danısmanlık

Yönetim/Survey

ÖNE ÇIKAN TASARIMLAR

Benmar Denizcilik, yat yapımı ve yat tasarım şirketleriyle çok yakın ilişkilere sahiptir ve sizi gerçekte ne arzu ettiğinizi anlamanıza olanak tanır. Burada, sizin için uygun uzunluğunuzu bulmak için iki-üç farklı uzunluk kavramına sahip iki konsept tasarımımız var. İlk 36-42 metre Venedik Tasarım tarafından Mengi Yay Yatları, ikinci 37 metre ise Mengi Yay Yatlar tarafından tasarlandı. Her iki tasarım da ahşap epoksi laminasyon veya çelik ve alüminyum ile yapıldı.

42m 

36-42-48 metre konsept fırsatları ile gerçek bir İtalyan tasarımına imza atan Mengi Yay, ilgilenen taraflar 12-18 aylık bir teslimat süresi bekliyor.